Feel effortlessly chic in this long white cotton dress with a unique collar, soft lining, and elegant green floral embroidery accents.
Yuka White Embroidery Dress
Rp 849,000
Availability: In stock
Description
Additional information
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Arm Hole | 42 cm |
| Bust | 100 cm |
| Color | White |
| Length | 117 cm |
| Material | Cotton Embroidery |
| Model Height | 166 cm |
| Size | Free Size Fit to L |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.