A structured cotton top with ruffle accents that add character. Ideal for work, casual dinners, or stylish everyday wear.
Brie Green Top
Rp 279,000
Availability: In stock
Description
Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Arm Hole | 50 cm |
| Bust | up to 96 cm |
| Color | Green |
| Length | 63 cm |
| Material | Cotton |
| Model Height | 173 cm |
| Size | All Size Fit to L |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.